Dzień Dziecka w Siodle – Podsumowanie

Dzień Dziecka w Siodle za nami. Leśna Przystań nad Zalewem wypełniła się dziecięcym śmiechem i gwarem, liczba uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Dziękujemy za liczny udział i zapraszamy do kolejnych rodzinnych wydarzeń w tym miejscu, dzięki uprzejmości właścicieli firmy Purus Sp. z o.o. PUHP. Organizacja Dnia Dziecka w Siodle to wspólne działanie Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice i Stowarzyszenia My to Mysłowice, wspieranych przez Klub Jeździecki Jokar Mysłowice, Hegemon Akademia Rugby, Chatkę u Baby Jagi, Leśną Przystań nad Zalewem oraz Bistro Szarotka.

Dziękujemy wolontariuszom mysłowickich szkół podstawowych, Dąbrowy Górniczej, Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice, Pani Radnej Marii Krutysza za przekazane słodycze, Mieszkańcom Wesołej za maskotki, a Bończyka za gry i puzzle oraz nieocenionej Pani Anni z Piosku. Miłą niespodzianką dla uczestników była niezapowiedziana wizyta Pana Prezydenta Dariusza Wójtowicza i II Zastępcy Pana Mateusza Targosia.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacja.