Zapraszamy do udziału w rodzinnym pikniku charytatywnym „Święto Pieczonego Kartofla”

Już w najbliższą sobotę 9 października, ( jeżeli pogoda pozwoli) o godz. 16:00 zapraszamy  na Pl. Św. Jana Pawła II do udziału w rodzinnym pikniku charytatywnym  pn. „Święto Pieczonego Kartofla” podczas którego obsadzona zostanie kolejną partią krokusów polana pamięci w 100-lecie Wybuchu III Powstania Śląskiego. Piknik łączy cele charytatywne, ekologię i wzmacnia więzi międzypokoleniowe oraz podtrzymuje pamięć historyczną. 

Jednocześnie z piknikiem odbywa się zbiórka produktów z długim terminem ważności do spożycia w w katowickich sklepach Auchan na rzecz podopiecznych stowarzyszenia, a podczas pikniku zbiórka nakrętek na pomoc w rehabilitacji Alicji . Środki pozyskane podczas pikniku zostaną wykorzystane w działalności charytatywnej Stowarzyszenia, jak w latach ubiegłych pozwolą na zapewnienie posiłków z dostawą do domów w sezonie jesienno-zimowym dla osób starszych i schorowanych, pozostającym w kryzysie bezdomności oraz przygotowanie paczek świątecznych dla wszystkich grup wiekowych i całych rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej związanej między innymi z panującą pandemią.

Zapraszamy do sadzenia młodzież szkolna już od piątku 8 października, po wcześniejszym uzgodnieniu czasu  i ilości osób biorących udział w sadzeniu cebul z organizatorem drogą e-mail lub tel. 606198906 

Zapraszamy do wspólnej zabawy, pyszne kartofle z ogniska i kiełbasy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *