Wieczorki taneczne nie tylko dla seniorów

Wydarzenia związane z projektem

Aktualności Nasze osiągnięcia Wieczorki taneczne nie tylko dla seniorów

Biesiada „Barbórkowa” dla seniorów

Biesiada "Barbórkowa" dla seniorów Tradycyjnie w środę odbyła się biesiada "Barbórkowa" dla seniorów zorganizowaną przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice w Dom Przyjęć "U Kucharza" Mysłowice. Dyrektor Biura Poselskiego Pani Poseł na Sejm RP Bożena Borys-Szopa w imieniu posłanki przekazała pozdrowienia seniorom i deklaracje wsparcia dla środowiska senioralnego oraz drobne upominki.
Czytaj więcej
Aktualności Wieczorki taneczne nie tylko dla seniorów

Wieczory Taneczne dla Seniorów i nie tylko

Wieczory Taneczne dla Seniorów i nie tylko Już w najbliższą środę 22 września o godz.16:00 reaktywujemy po przerwie związanej z pandemią "Wieczory Taneczne dla Seniorów i nie tylko" w Restauracji Bankier organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice. Warunkiem udziały w wieczorze jest przedstawienie Unijnego Certyfikatu Covidowego. Zostało jeszcze kilka ostatnich wejściówek, których rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod nr tel 508093103 lub 606198906.
Czytaj więcej
Aktualności Nasze osiągnięcia Projekty Wieczorki taneczne nie tylko dla seniorów

Wieczorki taneczne nie tylko dla seniorów

Już w najbliższą środę o godz.16:00 ruszają "Wieczory Taneczne dla Seniorów" i nie tylko w Restauracja Bankier organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice. W kameralnej atmosferze spędzimy aktywnie ten wieczór. Zostało jeszcze kilka ostatnich wejściówek, których rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod nr tel 606198906 ZAPRASZAMY !
Czytaj więcej