Dziękuję!!

Za wsparcie, które każdym dobrym słowem, gestem i darem przekazujecie mnie i mojej rodzinie. Za łańcuch ludzi dobrych serc stworzony z nakrętek dla Alicji, którego metalowe serca nie zastąpią, za pomoc przyszłym rodzicom i przekazanie wózków dziecięcych (głębokiego i spacerowego) przez Jagodę, Przemka i Gabrysię oraz Grażynce za ubranka z serca dziękuję!

Choroba nie może być przeszkodą, by pomagać potrzebującym. Wasze zaangażowanie buduje i nie jest to akcja, ale reakcja na stale rosnące potrzeby bliźnich w tych trudnych czasach, która rozpędza się jak śnieżna kula, zarażając niesieniem pomocy kolejne placówki oświatowe z Katowic. Dziękuję koleżankom (Edytce) i kolegom z branży OSK za chęć bezinteresownej pomocy w tak trudnym dla mnie czasie.

Na koniec personelowi medycznemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju za pełną poświęceń pracę w niesieniu pomocy pacjentom, za narażanie własnego zdrowia i życia.

Wszystkim z serca dziękuję. Nie zapominamy o seniorach, maseczki na Was czekają w OSK KAMA w godz. pracy od pn. do pt. Zapraszamy do przyłączenia się w niesieniu pomocy przez Stowarzyszenie. Do zobaczenia niebawem, w co gorąco wierzę ! Wasze wsparcie i pomoc w organizacji pomocy przywraca wiarę w ludzi i dodaje mi sił na rzecz potrzebujących wsparcia.

Do zobaczenia niebawem w co gorąco wierzę !