Już jutro, 10 grudnia zapraszamy mieszkańców do Auchan ( Mysłowice) na pasaż wzdłuż linii kas, gdzie do 22 grudnia odbywa się jedyny w regionie Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Sprzedając lub kupując wspomagasz seniorów i dzieci potrzebujące pomocy. Jarmark ma charakter otwarty i wystawcy zgłaszają swój udział w dogodnym dla siebie terminie, a Stowarzyszenie na stronie fanpage,u https://www.facebook.com/JarmarkMyslowiceBonczyk/ będzie informowało w jakie dni można spotkać wystawców z konkretnym asortymentem towarów.

Przewidziano również warsztaty dla najmłodszych z tworzenia ceramiki artystycznej oraz "Magiczny wieczór z Doświadczalnią" który poprowadzi Pani Marta i magik Piotr, ale również występy artystyczne uczestników projektu "Mysłowicka Gruba Talentów".

Podczas jarmarku będzie można przekazać wszystkiego co sprawi radość odbiorcom paczek, od produktów spożywczych, słodyczy, zabawek po chemię. W celu przygotowania kolejnych paczek świątecznych, można również będzie zaopatrzyć się w opłatki na świąteczny stół.

Darowizny z dopiskiem "paczka" można również przekazać na konto

PKO BP 51 1020 2528 0000 0802 0461 2554.

Zapraszamy i Ty możesz zostać Wolontariuszem !!!