XXVII Familijny Festyn Świętojański

W niedzielę, 21 czerwca, poprzedzającą narodziny Jana Chrzciciela, patrona miasta Mysłowice - profil oficjalny i parafii Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela, o godz. 16:30 odprawiona zostanie, jak w latach ubiegłych, uroczysta msza św. w kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela na Bończyku. W tym roku będzie jej przewodniczył bp Marek Szkudło.

W związku z sytuacją epidemiologiczną, zamiast tradycyjnego festynu zapraszamy do udziału w mszy oraz do udziału w imprezach towarzyszących - szczegóły na plakacie.

Chętnych do spaceru z kijkami, w oczekiwaniu na kolejny bieg i marsz świętojański, prosimy o zgłoszenie udziału do 17 czerwca, e-mail biuro@naszemyslowice.pl lub tel 606198906. Dzieci zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym prace również przyjmujemy do 17 czerwca.

Prosimy również do umieszczania na fanpage Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice fotorelacji z festynów z ubiegłych lat pod #bonczyfestyn2020

Pamiętamy, jak co roku o charytatywnym celu festynu. W tym roku zachęcamy do zbiórki nakrętek dla Alicji, które pomogą uzupełnić potrzeby związane z jej rehabilitacją.

Piszą o nas:

Świętojańskie obchody na Bończyku