Radio eska zaprasza do wsparcia  dzieci z ochronki  „TSIMBA” w Kwale (Kenia)

Szanowni Państwo! 
17 kwietnia na godz.12:00 zapraszamy do  stanicy żeglarskiej 10 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej im. gen. M. Zaruskiego w Katowicach – Szopienicach przy Stawie Morawa, ale gdzie nastąpi  podsumowanie III edycji  Konkursu Plastycznego „Kenia- życie codzienne, krajobrazy oraz zwierzęta wodne, lądowe i wodno- lądowe”.

Pierwsze dwa etapy już za nami czyli projektowanie i wykonanie magnesów  ze sprzedaży których dochód zostanie przekazany ochronce.

Zapraszamy na spotkanie wszystkie dzieci z opiekunami, które wzięły udział w konkursie bez względu czy ich prace trafiły na magnesy oraz zainteresowanych już przygotowywaną  IV edycją konkursu.

Ze względów organizacyjnych  zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres biuro@naszemyslowice.pl do  4 kwietnia. Na posumowaniu wręczymy podziękowania wszystkim uczestnikom, zaprezentujemy projekty i magnesy, które będzie można nabyć oraz w slajdach ochronkę i jej podopiecznych oraz krajobrazy Kenii.

Ostatnim etapem jest sprzedaż magnesów, minimalna cena to 5,00 zł. Prosimy o pomoc placówki oświatowe, firmy i osoby fizyczne w dystrybucji magnesów, które możemy dostarczyć pod wskazany adres.

Więcej informacji pod nr tel. 606198906