Uroczyste podsumowanie III edycji Konkursu Plastycznego „Kenia- życie codzienne, krajobrazy oraz zwierzęta wodne, lądowe i wodno- lądowe”

Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach  to pierwsza placówka, która przekazała już środki ze sprzedaży magnesów na pomoc dzieciom w Kenii. Dziękujemy i  jednocześnie zachęcamy do włączenia się w rozprowadzanie magnesów.
Zapraszamy na uroczyste podsumowanie III edycji Konkursu Plastycznego „Kenia- życie codzienne, krajobrazy oraz zwierzęta wodne, lądowe i wodno- lądowe”. Prace zostały wykorzystane do druku magnesów, ze sprzedaży których środki zostaną przekazane ochronce  „TSIMBA” w Kwale (Kenia), na opłacenie nauki Nafuli OKANGA.

W spotkaniu weźmie udział i poprowadzi prezentację  o Kenii Zespół Uniwersytecki dr Anna Watoła, dr Anna Brosch oraz dr hab. Tomasz Huk, prof. UŚ,  który prowadzi badania w Kenii oraz zrealizował w listopadzie 2022 roku w Afryce staż dydaktyczny na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Pwani w Kilifi (Kenia).

Uroczyste podsumowanie odbędzie się 17 kwietnia o godz.12:00 w  stanicy  10 Harcerskiej  Drużyny Żeglarskiej im. gen. M. Zaruskiego w Katowicach – Szopienicach przy Stawie Morawa.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie obecności do 14 kwietnia drogą mailową: biuro@naszemyslowice.pl lub telefonicznie 606198906