Podsumowanie Charytatywnego Jarmarku Wielkanocnego 2018

Podziękowanie!!!

Na gorąco, po zakończeniu drugiej edycji Charytatywnego Jarmarku Wielkanocnego pragnę w pierwszej kolejności podziękować mieszkańcom dzielnicy i miasta, że nie zawiedli, wystawcom, że mając do wyboru jarmarki w okolicznych miastach zaufali nam, wspólnocie parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela oraz kapłanom z parafii z ks. proboszczem Rafałem Ryszką na czele, za prace wykonane podczas organizacji jarmarku w ramach wolontariatu. Właścicielom Restauracji Szyb Bończyk za wsparcie wydarzenia poprzez zafundowanie śniadania wielkanocnego dla samotnych.  PSP w Mysłowicach za pomoc w przygotowaniu jarmarku. Uczniom katowickich szkół: Technikum nr 14 ZSZ im.Adama Kocura, Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Gustawa Morcinka którzy wsparli jarmark w ramach wolontariatu oraz Szkole Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego z Mysłowic za nadanie jarmarkowi uroczystej oprawy. Firmie Purus za pomoc w organizacji jarmarku. Firmie Delta i Straży Miejskiej za ponowną ochronę terenu jarmarku oraz Prezydentowi Miasta Mysłowice za wsparcie logistyczne przez wydziały i instytucje podległe Urzędowi Miasta.

Zawsze może być lepiej, więcej, jednak tegoroczna organizacja jarmarku wykazała, że oddolna inicjatywa społeczna ma szansę na realizację w naszej niełatwej pełnej podziałów mysłowickiej codzienności. W stosunku do roku ubiegłego wystawców przybyło, co nie wszystkim organizatorom jarmarków się udaje, a deklaracje tegorocznych wystawców o chęci udziału w przyszłorocznym jarmarku przy założeniu pozyskania nowych, napawa nadzieją na zwiększenie grona wystawców, a co za tym idzie atrakcyjności jarmarku.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za udział w jarmarku zapraszając na Śniadanie Wielkanocne dla samotnych w Szybie Bończyk 1 kwietnia o godz.10 i przyszłoroczny jarmark 13 i 14 kwietnia.

One thought on “Podsumowanie Charytatywnego Jarmarku Wielkanocnego 2018

  1. Pingback: Charytatywny Jarmark Wielkanocny 2018 - Nasze Mysłowice

Comments are closed.