W rodzinnej atmosferze spędziło sobotnie popołudnie podczas obiadokolacji oraz przy śląskim kołoczu i kawie 30 osób dorosłych i dwoje dzieci. Inauguracja II edycji "Gorąca Miska Zupy" w ramach projektu "Pomoc u Piotra" za nami. Ponownie utwierdzając organizatorów w tym, że ważne jest niesienie pomocy potrzebującym nie akcyjnie, a stale i długofalowo.

Pomimo kłopotów lokalowych i trudnej sytuacji finansowej, dzięki Pani Katarzynie i Panu Pawłowi właścicielom Restauracji Domowa, którzy udostępnili lokal i ufundowali posiłki, napoje i kawę oraz Piekarni Kucz - ofiarodawcy śląskich kołoczy, obiadokolacja doszła do skutku.

Przed i w trakcie obiadokolacji była okazja do szczerych rozmów na temat problemów dnia codziennego nurtujących naszych gości, przeplatanych śmiechem dzieci. Towarzyszyli nam reporterzy TVP3 Katowice, których relację będziemy mogli zobaczyć w niedzielnych wiadomościach.

Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na kolejną obiadokolacje w sobotę 10 sierpnia o godz.17:00 z prośbą o przekazanie tej informacji znajomym. Na kolejnej obiadokolacji podana zostanie fasolka po bretońsku, a dzieciom danie specjalne. Napoje, kawa, mamy nadzieję, ciasto i chleb ofiarowane przez kolejną piekarnio-cukiernię, którą zapraszamy do współpracy.

Prosimy zgłaszać swój udział w biurze OSK KAMA mieszczącym się przy ul. Mikołowska 4a, III piętro lub tel.+48726655420.

Osoby chcące wesprzeć projekt zachęcamy do przekazywania darowizny na konto

PKO BP 51 1020 2528 0000 0802 0461 2554.

Za wszelkie okazane wsparcie z góry dziękujemy.

 


Fotorelacja

Zdjęcia wykonało:

STUDIO FOTOGRAFICZNE WĘGIELEK