Dzień dziecka z harcerzami - podsumowanie

Jak można wzajemnie uzupełniać  propozycje zabawy nie tylko dla najmłodszych w Dniu Dziecka, mogliśmy  zaobserwować dziś na mysłowickim Rynku. Od godz. 14:00 swoją propozycję świętowania przedstawiło Stowarzyszenie wspólnie z 8 DW Orang Hutan z Hufca ZHP Mysłowice im. Bojowników o Polskość  Śląska. Animacje z klanzą, duże bańki czy malowanie twarzy, czy modelowanie balonów zgromadziły rzesze dzieci, które w towarzystwie rodziców i dziadków aktywnie uczestniczyły w zabawie. Od godz. 16:00 swoją propozycję przedstawił MOK.

Kolorowe balony i kolorowanki ofiarowane przez Kosmetyka Koliber ubarwiły wydarzenie, a upominki zachęcają do odwiedzin w Kosmetyce Koliber, gdzie każdy  znajdzie coś dla siebie bez względu  na wiek.

Strzałem w dziesiątkę okazały się przygotowane przez Bistro Szarotka racuchy Babuni  z jabłkiem rozchodzące się jak świeże bułeczki, jabłka z polskich sadów i lody dopełniały ofertę poczęstunku.

Dzień Dziecka mógł być zorganizowany dzięki wsparciu Mieszkańców i Przedsiębiorców wspierających działalność statutową stowarzyszenia.

Dziękujemy i już zapraszamy na kolejne wydarzenie XXVIII Świętojański Festyn Familijny oraz Bieg i Marsz Nordic Walking, dopełnieniem których będzie Bieg Przedszkolaka. 27 czerwca na Pl. św. Jana Pawła II w Dzielnicy Bończyk -Tuwima spotkamy się, aby uczcić podczas wspólnej zabawy 100 - lecie Wybuchu III Powstania Śląskiego.

Prosimy również o  wsparcie organizacji tego cyklicznego wydarzenia.